Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 21 listopada 2008

Ważne!!

--> W związku z trwającym konkursem :) proszę następujące osoby: aga19791, zwergdani1 oraz meririm o jak najszybsze przesłanie swoich danych osobowych i adresów (bbzielinska@poczta.onet.pl), aby można było zakończyć kolejny etap :)

--> Ponadto proszę nie umieszczać na swoich blogach zdjęć konkursowych wcześniej niz w II połowie stycznia. Do mnie oczywiście można je przesłać mailem.
Chodzi o to, żeby umieszczone wcześniej prace nie były inspiracją dla innych koleżanek, które jeszcze nie zaczęły haftować :) Każda praca musi być oryginalna, wg własnego pomysłu stworzona...

Już nawet po części wymyśliłam sposób głosowania :) Mam nadzieję, że się sprawdzi.

--> I ostatnia sprawa: prezenty, którymi się będziemy wzajemnie obdarowywać, mogą być wykonane samodzielnie (wyhaftowane lub zrobione w inny sposób) lub kupione (coś przydatnego do haftowania lub coś zupełnie innego). Jednym słowem - pełna dowolność... No i podkreślam, że ma to był mały prezent - niespodzianka, drobiazg, który sprawi wiele radości drugiej osobie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER