Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

wtorek, 5 listopada 2013

Wielka paka i dużo biżuterii

Dziś z rana dostałam wielką paczkę kolorowych cudnych materiałów na szycie jaśków!!! 

Materiały podarowała firma PW Kejt z Radomia - producent tkanin pościelowych, i co najważniejsze, naszych polskich. 

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować za włączenie się do akcji "Uszyj jasia" poprzez tak miły gest tj. podarowanie nam takich pięknych, kolorowych materiałów, z których zostaną uszyte piękne kolorowe jaśki!!! W niedzielę 17 listopada w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (bud. Kolmex) na I piętrze odbędzie się kolejne szycie jasiów. Tym razem będziemy szyć dla Szpitala w Sosnowcu...
Niestety szpitale w Warszawie nie chcą chyba jaśków, bo się nie odzywają, nie podają wymiarów, ilości łóżek... W ciemno się nie da szyć... Trudno... będziemy szyć, dla tych co chcą!

A teraz, na zakończenie trochę błyskotek :)2 komentarze:

  1. Piękne:) Co do szpitali warszawskich - te, z którymi kiedyś rozmawiałam, życzyły sobie protokołu przekazania czy coś podobnego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super materiały i piękna biżuteria :)

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER