Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 11 grudnia 2009

dawno mnie tu nie było...

... ale dzięki temu, między praniem, prasowaniem i gotowaniem obiadów, zrobiłam sporo hafcików :) udało mi się nawet dokończyć kilka takich długo leżących...

Ale zacznę od paczki, która przyleciała do mnie aż z Hong Kongu :)a w niej...cały zestaw mulin DMC (małe motki po 2,5 m) i ...mały gratis :)

A najśmieszniejsze jest to, że paczka tak daleką drogę przebyła w 5 dni :0 (w tym weekend). i tym pięknym sposobem posiadam całą kolekcję mulinek DMC - teraz nie będę miała żadnych problemów z zamiennikami przy haftowaniu :) no bo niestety w 99% wzorów, które posiadam użyta jest mulina DMC. Teraz czeka mnie nawijanie na bobinki, które muszę dopiero zamówić...

* * * * *

Dziś wysłałam kwadracik kołderkowy dla Martynki , zestaw wzorów dla Małgosi i niespodziankę świąteczną dla Klubu Igiełka :)

A oto jak mi wyszedł mój pierwszy kwadracik z imieniem:* * * * *

Zrobiłam dwa zalegające jakiś czas, niedokończone małe hafciki...

... które powędrują na kartki...

Postawiłam kilka półkrzyżyków na letnim obrazku...ciężko mi sią haftuje całą nitka muliny na tak rzadkiej kanwie, no ale muszę go zrobić...

* * * * *

No i wreszcie zrobiłam haft na igielnik dla pewnej osóbki, którą bardzo przepraszam za tak długie oczekiwanie... kiedyś, nawet nie pamiętam kiedy, zapisałam się do zabawy polegającej na wymianie igielników, no i z powodu początków mojej ciąży i haftowstrętu nie mogłam zrobić tego igielnika... no ale wreszcie się zebrałam i lada dzień igielnik, wraz z innymi niespodziankami i przeprosinami za tak długi zastój, poleci tam gdzie jego miejsce :) Oczywiście zdjęcia pojawią się jak tylko paczka dojdzie gdzie trzeba :)

To tyle na dziś... nie ma jak wypocząć na zwolnieniu :P

5 komentarzy:

 1. faktycznie ekspresowa przesyłka ;-) a fajna ;-) ale niespodziankowa czy zamówiona?

  OdpowiedzUsuń
 2. No podziwiać tą pocztę?Ja tez zapytuje- zamówiłaś? a Twoje hafciki jak zwykle cudne:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, mulinę zamóiwiłam na ebayu jednak nie doczytałam że to takie chude motki, no ale jak by nie było jestem bardzo zadowolona z całej gamy mulin DMC :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ta przesyłka to chyba niespodzianka, bardzo mi się podpoba. Beatko widać, że się nie nudzisz na tym zwolnieniu. Ja jednak bardzo proszę o kartę świąteczną.
  Pozdrawiam Ciebie i Julę

  OdpowiedzUsuń
 5. Beatko, serdecznie dziękuję!!! Cudności Igiełkom podarowałaś!!! Jutro postaram się pokazać na Igiełkowym blogu. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER