Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 4 października 2017

flagi Julki

Moje dziecię zaczęło przygodę z haftem od takich małych flag na plastikowej kanwie. Kilka pokazywałam dawno temu, dziś zapomniane ostatnie sztuki, które wiszą jako magnesy na lodówce. Teraz haftuje już na zwykłej kanwie :) To była tylko rozgrzewka. 

Aktualnie pracuje nad smerfem trzymającym loda w łapce. Jak nie zapomnę to cyknę zdjęcie i pokażę. Coraz lepiej jej idzie. A co najważniejsze, nie zniechęciła się jeszcze. 

4 komentarze:

  1. Córcia ma talent.. Widać że idzie śladami mamy.. Pozdrawiam..;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super! Haftowanie to piękna pasja, a nauczenie się takich technik to potencjał na całe życie! Bardzo jestem ciekawa efektów smerfowej pracy!
    Pozdrowienia i dobrej niedzieli :)

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER