Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 5 grudnia 2008

Jakiś hafcik :)

Własnie umieściłam komentarz na blogu Craftowo pod postem "Blog Candy" co jest jednoznaczne z chęcia wzięcia udziału w losowaniu fajnych rzeczy... może tym rzem uda mi się coś wylosować, choć konkurencja bardzo duuuża :) Ale może z okazji Mikołajek mi się poszczęści :)

A tymczsem....tylko wisienki mogę wam pokazać - drugi owoc na owocowej podusi...Wyhaftowałam też kawałek styczniowej myszki...ale za mało, żeby ją pokazać... no i muszę muliny dokupić...

Ostatnio zamówiłam sobie kolorowe cienkie filce...zamierzam porobić z nich jakieś małe świąteczne ozdóbki, które będa dołączone do prezentów gwiazdkowych...ciekawe co z tego wyjdzie...

Mamy już w domu internet, nie jestem już uzależniona od tego w pracy :) Może czasami wieczorkiem, jak coś wyhaftuję, to od razu wrzucę żeby pokazać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER