Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 20 sierpnia 2010

Peonie cz. 17 - przedostatnia :)))))) i takie inne :)

Powoli zbliżam się ku końcowi :) został mi w sumie najmniejszy kawałek, który składa się głównie z półkrzyżyków... już się nie mogę doczekać kiedy postawię ostatni krzyżyk na tym największym hafcie który do tej pory zrobiłam :) 


Skończyłam też wreszcie dwa ręczniczki dla Zosi-przedszkolaka :) Mamie Zosi się bardzo podobały - ciekawe czy spodobają się samej Zosi :)

A to "zapłata" za poduszkę na obrączki :)


I pierwsza z czterech metryczek :) na razie bez danych Olka :)


A na koniec karteczka od Mirki :) 


Bardzo miła niespodzianka - Mireczko dziękuję Ci bardzo :)
Ach jak bym już chciała nad to morze...

Miałam nie generować takich długich postów, ale jakoś tak wyszło :)

Oczywiście planów hafciarskich na najbliższy czas mam sporo... muszę dokończyć te metryczki, zrobić kartkę na ślub (haft już mam), zrobić drugi haft na kartkę na drugi ślub(dwa ślubu w tym samym dniu - na szczęście w innych godzinach), już idą do mnie dwie myszki od Abulinki, no i te peonie... a jak skończę peonie, to biorę się wreszcie za księżniczki na miarkę wzrostu dla Julki, bo ona już zaczyna wstawać a ja ledwo kilka krzyżyków postawiłam... Na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi... 

Oczywiście miałam się nie pakować w haftowanie małych bździnek, które zabierają najwięcej czasu, ale zawsze coś wypadnie no i trzeba zrobić :)

Wczoraj w mailu od Aploch dostałam linka do fajnego bloga, który bardzo mi się spodobał, mam na myśli oczywiście hafty, które wykonuje jego właścicielka - są piękne, no i te zdjęcia.... REWELACJA!!!!!

5 komentarzy:

 1. Peonie piękne :)
  Podziwiam za wytrwałość

  OdpowiedzUsuń
 2. Peonie są przepiękne i czekam niecierpliwie na całość. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Peonie są prześliczne czekam na finisz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam kwiaty ,Twoje peonie sa przepiekne.
  Link oczywiscie otworzylam i wpaaadlam na wiele godzin ,dziekuje :)
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracowita z Ciebie dziewczyna :) Peonie już prawie gotowe, a ręczniki wyszły wspaniale, Zosia zapewne jest zadowolona i zawsze je rozpozna w przedszkolu.

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER