Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 10 września 2010

...wakacyjnie...

Jesteśmy na wczasach w Jastarni :) Słowo 'wczasy' kojarzy mi się ze zorganizowanym wypoczynkiem w domu wczasowym z lat 80-tych w jednym z nadmorskich kurortów. Do dziś w niektórych nadmorskich miasteczek można znaleźć takie domy wczasowe :) każdy pokój z takim samym balkonem, na balkonie leżak i parawan. Pamiętam jak w '89 roku byłam z mamą w Kudowie Zdrój. Nie jest to co prawda nad morzem i nie było leżaków i parawanów, ale mieszkaliśmy właśnie w takim pensjonacie :)

U nas pogoda jest bardzo ładna. W porównaniu do 10-12 stopni i deszczu każdego dnia w Pruszkowie, tu jest luksus... ani razu nie widziałam deszczu, dwa dni świeciło piękne słońce. Dziś jedynie było pochmurno, ale czasami słonko wyjrzało :) i było ciepło. 

 

I jeszcze my :)
 

7 komentarzy:

 1. Jakie piękne zdjęcia! Rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę udanego wypoczynku, nadal pięknej, słonecznej pogody. Zdjęcia są prześliczne i dziękuję Ci za nie, bo od razu lepiej się poczułam i zatęskniłam za Bałtykiem, za mewami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Beatko, udanych wakacji. Oj: wczasów :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że wyjazd bardzo udany :) Śliczne zdjęcia :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER