Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 21 stycznia 2011

Biżuteria ~3~


Najpierw muszę pokazać, jakie cuda ostatnio sobie zamówiłam... przy okazji zamawiania prezentu dla pewnej osoby.Jakiś czas temu, jeszcze przed przyjściem tej paczuszki, powstały kolejne wytwory z koralików... Większości z nich już nie mam... oddałam w prezencie albo niebawem oddam. Oczywiście wszystkich nie zdążyłam sfotografować... i na razie nie wszystkie mogę pokazać :) Co mam i mogę to już wklejam :)

To jest komplecik który niebawem poleci do takiej jednej osóbki :) która tu do mnie często zagląda :)To jest moja bransoletka... która trochę zmodyfikowałam dodając więcej pierdółek.Tylko muszę ja jakoś skrócić, bo jest nieco za długa i prawie przechodzi mi przez rękę... ale i tak w niej chodzę bo lubię jak tak brzęczy :)

To sa kolczyki które już powędrowały do pewnej jubilatki :) Pierwszy raz takie robiłam i bardzo byłam zadowolona z efektu . Na pewno jeszcze takie kiedyś zrobię...


A te powstały z elementów które były w paczuszce...Te sa ze szkłem weneckim i koralikiem jablonexu w kolorze szmaragdowym ze posrebrzanymi kuleczkami - bardzo mi się podobaja :) TU je można kupić.

Te są ze kwiatuszkami swarowskiego w kolorze fuksji z zawieszką na łańcuszek.
Można je kupić TU.

Te są z kropelkami swarowskiego, maleńkie bo kryształki mają tylko 11mm, ale ich szmaragdowy wyrazisty kolor wysrtarcza, żeby były widoczne na uchu. Można je kupic TU.

Te niby takie zwykłe, kryształowe, ale mają swój urok. Można je kupic TU.

Mam jescze jedne, ale będe je mogła pokazać najwcześniej dziś wieczorem... bo są prezentem imieninowym :) na dzisiejsze popołudnie. No i jest jeszcze jedna bransoletak i jeden komplet - cudny... Ale to innym razem.

A na koniec Julka...


Zdjęcie specjalnie dla babci w dużym rozmiarze do pobrania na pulpit ;)
No i jeszcze jedna prośba o głos na Julkę w konkursie BoboVity...

1 komentarz:

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER