Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 21 września 2011

Jastarnia 2011

Na przełomie sierpnia i września byliśmy nad morzem w Jastarni. Po raz trzeci...
Pogoda była ładna jak na deszczowe i zimne lato... Julka nam się nieco rozchorowałam (tadycyjnie nad morzem), ja trochę też, ale ogólnie to było fajnie :) Najważniejsze, że mieliśmy ładną pogodę. Dwa dni to na plazy nawet listek nie piknał... tylko wtedy nasze dziecię było chore i musiało siedzieć w domku...

A teraz krótka fotorelacja :)
Jak widzicie tuż przed urlopem zmieniłam kolor włosów :) Julka bała się wchodzic  do wody - pewnie dlatego, że była zimna... jedynie pierwszego dnia jak była do zniesienia to zamoczyła nóżki... w paskownicy jej się podobało :) latała w kółko, przewracała się, kopała i robiła babki - obowiązkowo bez butów i skarpet!! Ale najbardziej jej się podobało chodzenie po podeście który dochodził do plaży: wchodzenie, siadanie, schodzenie... najlepsza zabawa. Nic to, że morze i kupa piachu w koło... no i ten konik bujany ze zjeżdżalnią... hit :) 
Po ponad tygodniowym pobycie nad morzem pojechaliśmy na działkę. Tam nie było już tak ładnie, ochłodziło się często padało i było pochmurno... ale też fajnie :) Jak to na działce...

* * * * *


Chciałam Wam na koniec polecić jednego fajnego bloga o oryginalnej nazwie i oryginalnym i ciekawym wnętrzu

4 komentarze:

 1. Córcia oczywiście jest największą twoją ozdobą;) ale niebieskie kolczyki z wisiorkiem są super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, ze wyjazd udany, pogoda i pobyt Wam się udały widać to po uśmiechniętych buziach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tam pogoda, jak rodzinka w kupie:) A Julka to coraz to ładniejsza dziewczynka i taka modnisia:) Tylko pogratulowac!
  Pozdrawiam
  Anka

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia jak zawsze szczęśliwej rodzinki :)) I w tym nowym kolorze włosków Ci do twarzy :))
  Agatka

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER