Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

poniedziałek, 19 września 2011

Prośba o pomc...

Kochane!! Zwracam się do Was w wielką prośbą!!

Może najpierw opisze o co chodzi... 

Tam gdzie mamy działkę, mamy taką zaprzyjaźniona rodzinę: matkę z 5 dzieci w wieku 14, 11, 6, 4 i 3 lat. Jeden chłopak i cztery dziewuszki. Jak to na prawdziwej wsi bieda aż piszczy. Ostatnio organizowaliśmy jakieś prezenty dla tych dzieciaczków - głównie były to ubrania... Ja to nie mogę znieść jak jakieś biedne dzieci żyją w takich warunkach i najchętniej wszystkim bym w jakiś sposób pomogła. 
Kilka dni temu podpalili im stodołę z sianem (nic z niej nie zostało) i oborę (uratowana). Był to dla nich ogromny cios, bo to już drugie podpalenie - pierwsze było na szczęście nieskuteczne. 
Mamy już przygotowane dla nich dużo pudeł z różnymi rzeczami (ubrania, kosmetyki, przybory szkolne, wideo i kasety z bajkami, zabawki itp.) Ale matka mówiła ostatnio, że jakiś czas temu spalił im się komputer... 
Niestety nie udało mi się żadnego załatwić, więc sobie pomyślałam, że może mogłabym uzbierać parę groszy i kupić jakiś chociaż  używany ale w dobrym stanie (jest taka możliwość i jest to koszt ok. 600-800 zł). 

Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w jakikolwiek sposób
proszę pisać na maila bgrzeniewska@onet.eu

Z góry dziękuję za pomoc :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER