Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

poniedziałek, 25 października 2010

candelaBRA w toku...

Nadal czekam na kanwę od Safrin, na które będę haftowała staniczek zeBRA. Dostałam dwie kolejne, ale stwierdziłam, że nie wyślę ich dopóki tamtej nie dostanę. Dziś zaczęłam haftować staniczek candelaBRA, który trzeba zrobić do 30 listopada. Ja do tego czasu dostanę tą poprzednia kanwę to zrobię zeBRĘ i wyślę obie. No chyba, że uda mi się zrobić do tego czasu wszystkie trzy to wtedy będę miała spokój do końca marca 2011 :)  Oczywiście jak coś nowego dostanę to zrobię i poślę dalej, ale jakby się zdarzyło, że nie będę miała czasu, no to będę miała przynajmniej spory zapas... 

No więc jakiś czas temu zaczęłam haftować staniczek candelaBRA... niestety nie obeszło się bez prucia :( wrrrrr!!! Jak ja nienawidzę pruć, bo w tym czasie co musiałam pruć, mogłabym zrobić wiele nowych krzyżyków :(((( no ale źle dobrałam jeden kolor i strasznie mnie się nie podobało to co wyszło, więc musiała spruć! 
No i w związku z powyższym na razie nie bardzo mam co pokazywać :(

Jeżeli chodzi o temat RR-ów, to ostatnio dostałam od Abulinki informację, że jest na ukończeniu swoich myszek - w tym jednej na moim kalendarzu - hura!! - no i podobno w piątek miała wysłać... ciekawe czy się jej udało. Szczerze mówiąc na razie nie narzekam na brak czegoś do haftowania, ale z drugiej strony chciałabym już raz na zawsze zakończyć haftować ten kalendarz!!

3 komentarze:

  1. I tego Ci życzę :-)
    Też nie znoszę pruć - z tego samego powodu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Beatko nie wiem czy nie zaszła jakaś pomyłka ale to ja od ciebie przecież dostałam kanwę Safrin na której właśnie skończyłam haftować "zebrę" a Ty haftowałs stanik Libra i wysłałas do mnie m-c temu kanwę.

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER