Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

czwartek, 7 października 2010

Metryczki...

Ostatnio mam sporo zamówień na metryczki... w związku z tym mam mało czasu na inne hafty o pisaniu bloga nie wspomnę... Nie narzekam oczywiście, bo trochę kasy wpadnie... A tera pokażę co tam wydziergałam...
Tę zrobiłam wcześniej, ale teraz dopiero oprawiłam (mąż mi pomalował ramki).


Metryczka dla Piotrusia już poleciała do Gdyni... dla Wiktora poleci w niedzielę do mieszkania naprzeciwko - idziemy na pierwsze urodziny do Wiktorka.
A dla Aleksandra na razie leży i czeka, bo mama się nie odzywa i nie wiem co dalej... miałam robić jeszcze dla dzidziusia który się miał urodzić, ale nie mam żadnych informacji czy się urodził i co się urodziło... także przerwa w haftowaniu.
Ostatnio zrobiłam sobie ogłoszenie i rozwieszałam w parku gdzie spaceruje mnóstwo mamuś z wózkami. Może któraś się skusi :)

4 komentarze:

 1. Bardzo ładne metryczki i super pomysł z tymi ogłoszeniami
  Pzodrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne metryczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ ten maluch jest słodki! Na każdej metryczce:)

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER