Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 26 września 2012

Biżuteria ~38~

Dziś coś fajnego, co zrobiłam jakiś czas temu i co mi się bardzo podoba :) 

--bransoletka z lawy wulkanicznej, korala, howlitu zielonego i czerwonego i masy perłowej z dodatkiem czerwonego marmuru--oraz komplet: (tylko gdzieś mi bransoletkę wcięło) naszyjnik z bryłek korala, lawy wulkanicznej, czarnego howlitu i czerwonego marmuru i do tego kolczyki z lawy i marmuru. ...Tego ostatniego już chyba nie mam :) 

Jakoś ostatnio nie mam weny na biżuterię, wciągnął mnie haft... ale ja tak mam... na jedno mnie nachodzi, na inne mi przechodzi ochota...

* * * * * * *

Mój Mąż w poniedziałek wrócił ze szpitala... na początku był bardzo słaby, teraz czuje się już lepiej, ale ciągle ma problemy z oddychaniem przez nos, bo ma założone jakieś płytki podtrzymujące, do tego jeszcze mu ten nos wewnątrz krwawi, zapycha się... Dziś znowu pół nocy nie spał biedak... W poniedziałek maja mu te płytki wyjąć, może wtedy będzie lepiej... 

2 komentarze:

  1. Hi Beata!!!Very beautiful all the braceletes and the earrings!I will be very happy to see you on my blog too!!Kisses!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma się co zmuszać - do niczego ;) Biżutki Twoje fajne :)

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER