Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

niedziela, 26 grudnia 2010

Dostałam karteczki i nie tylko :)

Przed Świętami dostaliśmy 3 karteczki... pewnie większość jak zwykle dotrze po świętach, ale to wszystko przez naszą znakomitą PP. A może więcej nie dostaniemy.. któż to wie...

Najpierw dostaliśmy karteczkę z Domu dziecka w Kowalewie. 


Karteczkę zrobiło któreś dziecko, bardzo ładna. 

Przy okazji tej karteczki przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zorganizować jakieś podarunki dla dzieciaków. Tylko nie wiem co. Ale może coś wymyślę. Może napiszę maila do pani dyrektor i dowiem się co tam im aktualnie potrzeba.

Drugą dostałam od Agnieszki


A trzecia paczuszka dziś świeżo wyjęta ze skrzynki przyszła od Lucynki. O! Nawet mi się zrymowało :)

A oto co zawierała:


Śliczna karteczka z życzeniami i cudowne, przepiękne, urocze złote serduszko. Widziałam je na blogu u Lucynki i się zachwycałam, ale nie przypuszczałam, że jedno z nich będzie moje. 

Bardzo Ci kochana dziękuję!!!!!!!!!!!!!! 

Wybaczcie moje drogie brak życzeń na blogu...  ale na prawdę nie miałam kiedy usiąść do komputera przed Wigilią. Będą w zamian noworoczne :)

1 komentarz:

  1. Miło jest dostać kartki świąteczne , tym bardziej w erze komputerów i komórek , gdzie wszyscy używają sms-ów i e-maili. Nie ma to jak normalna papierowa karta , którą przynosi listonosz. Ale niestety to już coraz rzadziej się zdarza.

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER