Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

wtorek, 21 maja 2013

Dlaczego lubię maj... cz. I

... ano dlatego że to przede wszystkim miesiąc miłości... tak się przyjęło... pewnie dlatego, że jak po długiej zimie, w maju robi się ciepło, wszystko się zieleni, ptaszki zaczynają ćwierkać jak szalone, kwiaty rozkwitają i pachną jak szalone, to człowiek od razu robi się szczęśliwy i łatwiej mu się zakochać w kimś :) 

Ja już się kiedyś zakochałam - i wcale nie w maju - i drugi raz nie zamierzam :) 
Ale uwielbiam wszystkie majowe, cudnie pachnące kwiaty: konwalie, bzy, narcyze... 
Ich zapach jest obłędny!!

 


No i ten świergot ptaków, które zakładają gniazda, siedzą na jajkach, szukają jedzenia, latają i czasem pozują do zdjęć...
Najbardziej lubię ich słuchać na działce... gdzie zwłaszcza rano, jak jest błoga cisza, aż głowa boli od przeróżnych ptasich odgłosów. Tam też czasem udaje mi się zrobić ciekawe zdjęcia przeróżnych ptaków... 

Maj to chyba najpiękniejszy miesiąc w roku... no może jeszcze razem z czerwcem i kawałkiem lipca, kiedy zaczynają kwitnąc piękne polne kolorowe kwiaty :) i można robić z nich bukiety :))) 

2 komentarze:

  1. Również uwielbiam maj, to taki radosny miesiąc. :) Po zimie, szczególnie takiej długiej jak w tym roku i tej zimowej ciszy, śpiew ptaków staje się najwspanialszą melodią. A zapach majowych kwiatów jest ucztą dla nosa. :) Czekam z niecierpliwością na zdjęcia ptaków. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdej zimy obiecuję sobie, że w maju zrobię piękne zdjęcia, kwiatów, ptaków i tym podobnych cudów i zawsze maj przemyka mi tak szybko, że nie zdążam. Dlatego uwielbiam oglądać zdjęcia takie, jak te Twoje. Dziękuję Ci za nie :)

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER