Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 15 maja 2013

KALEJDOSKOP :))) czyli o wszystkim i o niczym...

Witajcie w piękny środowy poranek... niestety mój wolny czas powoli dobiega końca... to znaczy, że moje obolałe miejsca powoli stają się nieobolałe... i trzeba wracać do rzeczywistości czyli do pracy :( Taka jedna moja koleżanka (starsza pani) z pracy pytała ostatnio, jak byłam podrzucić zwolnienie, co ja w tym domu robię i czy mi się nie będzie nudzić na zwolnieniu...  Czy komuś w Was nudziło by się w domu samej, bez dziecka i Męża?? Wydaje mi się, że raczej nie :) Ja bym mogła rok w domu siedzieć i bym miała co robić... a co dopiero 3 tygodnie...  No ale nie o tym miało być...

Dziś będzie różnorodnie, bo mam kilka drobnych rzeczy do pokazania... 
Najpierw uroczą czapeczkę i serduszka - szydełkowe, które zamówiłam u Magdy M. 


Julka, tak jak przypuszczałam, czapki nie chce założyć... ostatnio jest strasznie dzika i nastawiona negatywnie do wszelkich nowości... :( czy wasze 3-letnie dzieci też tak mają??? 

Z uwagi na moje nowe półki na książki, które nie do końca są zapełnione, jedną przeznaczyłam na moją kolekcję aniołków różnej maści...


No i muszę się pochwalić moim tęczowym zbiorem materiałów...
Teraz tylko patchworki kolorowe szyć...

A, zapomniała bym o super prezentach, które dostałam od Diany na spotkaniu szyciowym... 


Jeszcze jest naszyjnik, ale mi gdzieś zaginął do zdjęcia... taki fajny, sznurkowy :)

Na dziś to tyle... lecę upajać się moim wolnym czasem... czyli prasować :)

3 komentarze:

 1. No kolekcja materiałów imponująca, a co do czapki - postaram się zrobić fotkę czapek jakie zrobiła moja znajoma ( panda i hello kitty). Może takie bajkowe łatwiej byłoby znieść małej elegantce :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. łał kolekcja tęczowa robi wrażenie.... to za sprawą zapewne tych aniołków..... no i tego 3 letniego aniołka:) niestety 3latki lubią grymasić i terroryzować...ot taki ich los. Ale na swój sposób całkiem uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne kolekcje, upominek bardzo fajny
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER