Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

czwartek, 9 maja 2013

Peonie ~6~ i nie tylko

W związku z tym że chwilowo jestem na zwolnieniu z powodu dosyć dużego potłuczenia spowodowanego spadnięciem z wysokiego stołka, mam więcej czasu na xxx. No i wzięłam się za peonie... to jedyna okazja, żeby podgonić i szybciej skończyć haft :))) Na chwile obecną mam tyle  


A wczoraj dla poprawy humoru, dla oddechu od dużego haftu, zrobiłam kolejnego małego motylka na plastikowej kanwie na magnes lodówkowy...


A jak ostatnio byłam w stolicy udało mi się trafić na gazetkę Card Shop :) w której jest kilka fajnych i interesujących mnie oraz przydatnych małych wzorków:


8 komentarzy:

 1. Peonie pięknie rosną :) a motylek uroczy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę ciekawe wydanie tej gazety, zakładki z wróżkami prześliczne. Twoje hafty jak zwykle urocze. A motylek zainspirował mnie do zrobienia podobnego na patyku jako ozdoby do kwiatów. Muszę tylko poszukać jakiegoś wzoru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie rosną i już widać bliski koniec :)Motylek uroczy a gazetki zazdraszczam bo urzekły mnie owieczki i słowne obrazki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To przychodzi wraz pięknie!
  Piękny motyl i ściegiem krzyżykowym czasopisma!

  OdpowiedzUsuń
 5. Peonie są naprawdę cudne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. No szalejesz na tym zwolnieniu moja Droga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejny przecudny motylek. :) Rozczulają mnie takie maleństwa. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dech mi zaparło przy tym wpisie. Haft rośnie w oczach i jest coraz ładniejszy. Motyl mnie zauroczył, a nad gazetką wydawałam ochy i achy.

  OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER