Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

wtorek, 6 stycznia 2015

Julkowe jasełka 2014

19. grudnia mieliśmy przyjemność oglądać w przedszkolu jasełka. 
Nasze dziecko było aniołem przewodnikiem. No i muszę powiedzieć, że nasze dziecko, jako nieliczne (jedno z trojga) najładniej wypowiadało swoje kwestie. Ja nie wiem, czy rodzicom pięcioletniego dziecka nie przeszkadza jak ono sepleni albo mówi tak, że trudno go zrozumieć?? Ja rozumiem, że stres przy występach, ale niektóre normalnie bez stresów strasznie brzydko mówią jak na swój wiek. 

Ale co tam się będę cudzymi dziećmi martwić... 
Najważniejsze, że moje jest wygadane aż nadto :)

7 komentarzy:

  1. Śliczny aniołek, możesz być dumna z dziecka, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. To było bardzo udane przedstawienie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny aniołek! Niestety są tacy rodzice,którzy wogóle nie pracują nad dzieckiem. A pięciolatka naprawdę wiele można nauczyć. U mnie obowiązek szkolny jest od 5 lat i sama jestem pod wrażeniem jak mój synek szybko opanował cały alfabet,a nawet potrafi przeczytać krótkie wyrazy. Dzieci sa bardzo pojętne.

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER