Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

czwartek, 19 marca 2009

Kapcie cz. 6

Te kapcie tak mnie zafascynowały, że nie robię nic innego... a powinnam, bo do końca miesiąca muszę zrobić kolejną myszkę z zabawy Round Robin... A oto i one :)

Myślę, że następnym razem wkleję już zdjęcie wypranych i wyprasowanych kapci... gotowych do oprawienia i powieszenia na ścianie w przedpokoju... no i potem wezmę się za myszkę i kwadracik, a potem dalej będe realizowała swoje plany.

I chyba musze zrezygnować z robienia wielkanocnych kartek... jakoś mnie do tego nie ciągnie... nie bede miała czasu ani na ich robienie, ani na wysyłanie... generalnie wolę święta Bożego Narodzenia niż Wielkanoc... zamiast kartek zrobię coś dla siebie :) A co!! Czasem potrzeba trochę egozizmu, bo inaczej nic z tego nie będę miała...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER