Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 3 listopada 2010

wieści wymiankowe ~1~

Z uwagi na to, że do 30 listopada nie mogę pokazywać nic co z wymianką jarzębinową u Moteczka związane, tylko poopowiadam... 
Zrobiłam już wszystkie hafciki na upominki... no i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego - nie mogę się na nie napatrzeć tak mi się podobają :) Tylko teraz muszę wymyślić co z tych haftów zrobię. Mam już pewien pomysł, tylko muszę go dopracować, znaleźć materiał i zrobić. Poza tym zrobię coś niehaftowanego. Też już mam pomysł.
Mam nadzieję, że całość koleżance się spodoba :)


1 komentarz:

  1. Wyobrażam sobie jakie śliczności przygotowujesz - już samo opowiadanie ciekawość wzbudza:))
    Mimo, że wymiankę wymyśliłam, to długo pomysłu na prezent nie miałam, w tej chwili na szczęście już wiem co jaki upominek moja wymiankowa koleżanka otrzyma.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER