Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 2 listopada 2011

Zimowe serduszko będzie

Dziś, mimo iż za oknem jesień (może nie taka piękna jak kilka dni temu, bo mgliście i ponuro), pokażę pewne serduszko, które zaczęłam robić w zeszłym roku a skończyłam haftować niedawno :) 

Miało być na pewna wymiankę organizowana w zeszłym roku w Szufladzie, ale mnie nie wylosowali, więc będzie wisiało u nas... oczywiście jak je uszyję... mam nadzieję, że przed nadejściem zimy (chociażby tej kalendarzowej) będzie gotowe...


Miał być sam anionio ze śnieżynkami, ale dodałam od siebie inicjały naszych imion... zastanawiam się nad tyłem, bo nie wiem, czy mam jeszcze ten materiał w kwadraty... ale zanim dojdzie do szycia, to pewnie coś wymyślę :)

* * *

A TU mój wpis na blogu SAL Madame


3 komentarze:

  1. Piękny hafcik, serduszko będzie cudne :) Czekam na kolejną jego odsłonę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda że będzie urocze!?Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. bajkowo zapowiada się to serduszko:)

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER