Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 27 czerwca 2014

Wieści z Suwalszczyzny cz. IV

Witam i przesyłam pozdrowienia znad jez. Hańcza. Po raz czwarty wrzucam mnóstwo pięknych zdjęć. Możecie nie oglądać, ale ja sobie sama kiedyś obejrzę i powspominam :)

Krótka wycieczka do Klasztoru Kamedułów w Wigrach. 
Oczywiście obowiązkowo wejście na wieżę. To jedno z niewielu czynności, na które Julka chętnie się godzi... A to już widoki z góry na klasztor i jez. Wigry. 


to moje dwa skarby :)a to już na dole... strasznie wiało tylko. Chyba mnie nawet nieco zawiało na tej wieży, bo następnego dnia coś mnie bolało w okolicach szyi. 

A to pan zięba..... i zebranie żurawi.
Niedaleko Wigier jest trasa Wigierskiej Kolei Wąskotorowej. Dwa lata temu jechaliśmy z Julką, ale była mała i nic nie pamięta. Teraz jej się bardzo podobało. 
A to widoczki z trasyA takie cudeńko przysiadło na Julci czapce a potem na rączce. A na koniec, dla odmiany, postępy w haftowaniu mojego UFOkowego Żurawia :)2 komentarze:

  1. Zdjęcia jezior cudowne! I jeszcze te chabry i maki w zbożu...

    OdpowiedzUsuń
  2. Te ukwiecone łąki wyglądają wspaniale!

    OdpowiedzUsuń

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER