Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

czwartek, 2 kwietnia 2009

Czy są chętni na zabawę Round Robin??

Czy byłyby chętne na zabawe Raoun robin - 8 osób - z takim obrazkiem??

Szczegółów dokładnie wam nie podam, ale myśle, że 1 meisiąc na wykonanie jednego obrazka powinien wystarczyć.

Jeżeli ktoś nie wie, na czym polega ta zabawa szybko powiem. Tworzy się listę 8 osób. Każda z tych osób przygotowuje sobie kanwę i nici, dzieli obrazek na 8 cześci wg. wzoru (który zrobię) i robi pierwszy obrazek. Potem wysyła swoją kanwę ze swoim obrazkiem do nastepnej osoby na liście i na następna osoba robi na tej kanwie kolejny obrazek i wysyła do kolejnej osoby na liście. I tak po ośmiu miesiącach do pierwszej osoby wraca wykonany cały obrazek przez nią i 7 blogowych koleżanek :) Oczywiście w jakiś sposób nalezy się podpisać przy zrobionym rze siebie obrazku :)

Mam nadzieję, ze w miarę jasno się wyraziłam :)

Jeżeli znajdzie się 7 chętnych osób do tej zabawy, to jak tylko będę miała chwilę czasu na opracowanie szczegółowych zasad i opracowanie wzoru, to zaczniemy. Tylko najpierw chciałabym się zorientowac, czy będe miała z kim się bawić. Myślę że wzór jest uroczy, mnie bynajmniej bardzo sie podoba. W ogóle to bardzo lubię takie morskie motywy :)

Jezeli chodzi o zasady, to w trakcie ich ustalania, można zgłaszać propozycje, wnioski, zmiany itp. żebypotem nie było niedomówień.

zatem jeżeli ktoś byłby zainteresowany udziałem w takiej zabawie, proszę w jakiś sposób wyrazić swoją cheć :) Można od razu poprosic o wpisanie na listę, jeśli ktoś jest na 100% pewny, że będzie chciał się bawić :) Potem najwyżej mozna sie z kimś zamienić w razie jakiegoś nagłego przypadku-wypadku :)

Ja biorę udział w jednej takiej zabawie (kalendarz z myszkami) i jest super... fajnie mieć taką pamiątkę zrobioną przez blogowe koleżanki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER