Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

piątek, 3 kwietnia 2009

Wpis zwyczajny

Może zacznę od prezentu, który dotarł już do Ewy... oto jego zawartość... dostałam informację, że się podoba - ciesze się :0

* * * * *

Krzyżyków nowych nie przybyło na metryczce, bo wczoraj myłam okna i sprzątałam... a potem byliśmy na urodzinach, więc nie było kiedy... może w niedzielę trochę podłubię :)

Echa komentarzy

mart_made - zapisałam Cię na listę, jestes tuż po mnie :0 bo pozwoliłam sobie siebie wstawić na pierwszym miejscu, ale to tylko z uwagi na to, że wyraziam chęć wzięcia udziału w konkursie zanim ktokolwiek inny o nim wiedział :)

anek-73 - Wzór mam zeskanowany, tyl;ko brakuje m środkowego kawałka (2-3 cm). Jak mi kolega w pracy skanował, to widocznie coś mu nie wyszło, ale oryginał jest juz w drodze, więc będe miała wszystko kompletne. Oczywiście wzór będzie udostępniony uczestniczkom zabawy już z zaznaczonym podziałem na cześci. Szczerze powiem, że nie wiem kiedy możemy zaczać. Może od maja albo od czerwca...może też być i od lipca...szczerze mówiąc, wątpie w to, żebyśmy zaczęłyod maja, mimo że jeszcze cały miesiąc został, bo mam ostatnio bardzo mało czasu na cokolwiek, co jest związane z haftowaniem, a żeby zaczac taką zabawę, trzeba trochę nad tym posiedzieć, żeby wszystko grało :) A w którą stronę robisz krzyżyki?? Zatem jak na 100% będziesz miała chęć, to daj znać, to od razu wpisuje cię na listę :)

5_horizons - zapisałam Cię na listę. Wzorek wg mnie jest świetny, widziałam u elishafciarki kilka kawałków zrobionych... jeszcze ładniej wygląda niż na tym zdjęciu w internecie :)

Co do liczby osób, to jest możliwość, w przypadku większej liczby chętnych osób, zwiększyć z 8 do 10, bo w zasadzie w dwóch przypadkach uznałam po dwa małe wzorki jako jeden... więc możnaby było zrobić tak...

... albo tak...Na razie póki co, chcę się dowiedzieć, kto jeszcze byłby chętny na taką zabawę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER