Obserwatorzy

DAWNO TEMU W PARYŻU MODNA DAMA UDAŁA SIĘ D MODYSTKI, ABY ZAMÓWIĆ NAKRYCIE GŁOWY - OSTATNI KRZYK MODY. MODYSTKA OWO NAKRYCIE WYKONAŁA ZUŻYWAJĄC 5 METRÓW WSTĄŻKI. KIEDY DAMA USŁYSZAŁA CENĘ, Z OBURZENIEM ZAWOŁAŁA: CO!!! 300 FRANKÓW ZA 5 METRÓW WSTĄŻKI??!! PANI CHYBA OSZALAŁA!! NA TO MODYSTKA KILKOMA SPRAWNYMI RUCHAMI ROZPRUŁA PIĘKNY CZEPEK, ZWINĘŁA WSTĄŻKĘ, PODAŁA OBURZONEJ DAMIE I POWIEDZIAŁA: ZAPŁATA JEST ZA MOJE UMIEJĘTNOŚCI I PRACĘ, WSTĄŻKĘ DAJĘ PANI GRATIS!!!

środa, 28 stycznia 2009

Nowa Kategoria :)))))

Wreszcie przyszła pora na utworzenie nowej kategorii wpisów na moim blogu :)

Otóż chciałam się z wami podzielić dobrą nowiną, którą od tygodnia głosimy :)

8 sierpnia 2009 r. o g. 17:00
bierzemy ślub :)

Już dawno nosiliśmy się z tym zamiarem, ale jakoś nie było czasu i okazji tego załatwić... no i wreszcie w środę, 21 stycznia udaliśmy sie do Kancelarii parafialnej w celu zapisania sie na konkretna date i godzinę. Pierwotnie chcieliśmy wcześniej, 6 czerwca, ale godziny nam nie odpowiadały :) Więc wybraliśmy drugi rezerwowy termin.

Teraz musimy zapisać się na nauki przedmałżeńskie. Jesteśmy w trakcie dyskusji nad wyborem świadków :)) Zrobilismy wstępnie listę gości. No i próbujemy skontaktować się z super-księdzem, który nas uczył religii w liceum (tam sie poznaliśmy), żeby nam udzielił ślubu :)

Oczywiście w związku z naszym ślubem, planuję coś wyhaftować :) I zrobić poduszeczkę na obrączki...tylko nie wiem czy mi ładna wyjdzie... na razie nie mam na nia pomysłu... a co do haftu...to już od dawna wiem, co na nim będzie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tłumacz

W najbliższym czasie mam zamiar/chciałabym/muszę:
- tulipany DFEA (na Chorwację)
- hortensja DFEA
- dwa akty do sypialni:
*akt kobieta - robi się ale wolno
*akt mężczyzna
- Papież na czarnym tle ??
- bukiet kwiatów do salonu (jakiś ładny)Archiwum bloga

Uszyj Jasia

Kołderki za jeden uśmiech

KLUB TWÓRCZYCH MAM

KREATYWNY KUFER